Zástupce vedoucí/ho strojní údržby

Mezinárodní společnost skupiny Weppler v Ostravě - Mariánských Horách, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu nového člena.

Sníte o zodpovědné pracovní příležitosti, chcete uplatnit své zkušenosti a přinést nový vítr do mezinárodní společnosti s několikaletou tradicí? Možná jste právě našli práci!

Náplň práce

  • v případě nepřítomnosti vedoucího údržby zodpovídá za chod úseku (vedení a kontrola lidí),
  • zabezpečuje fungování výrobních zařízení a nástrojů tak, aby výstupy dosahovaly požadované jakosti, a přispívaly k naplnění objednávek,
  • zabezpečuje personální činnosti (navrhuje mzdové ohodnocení - prémie nástrojařům a pracovníkům údržby, schvaluje dovolené, kontrola/opravy docházky, apod.) v době nepřítomnosti vedoucího údržby,
  • zajišťuje objednávky náhradních dílů a servisu strojního zařízení a nástrojů,
  • provádí komplexní kontrolu všech údržeb strojů a nástrojů a podává o tomto stavu informace jednateli, ÚŘJaE a VV,
  • podílí se na vytváření pracovních postupů montáže/demontáže forem a vytváření standardizovaných postupů oprav/údržeb a činností s tímto souvisejících,
  • účastní se kontrol 6S dle plánu.

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (strojní vzdělání výhodou),
  • anglický nebo německý jazyk na úrovni min. B1,
  • min. 1 rok praxe ve výrobním podniku nebo strojní vzdělání,
  • základní znalost metrologie a čtení výkresové dokumentace,
  • výbornou znalost MS Office;
  • komunikativnost a samostatnost.

Nabízíme

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • výkonnostní a docházkové prémie,
  • příspěvek na stravné,
  • věrnostní bonus,
  • penzijní a životní pojištění,
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora pro Vás a Váše známé,
  • předplacené karty na squash a badminton,
  • Cafeterii a mnoho dalšího.

Své strukturované životopisy v českém jazyce zasílejte na kariera@wepplergroup.cz