Procesní inženýr/ka

Chcete být součástí firmy, jejíž produkty jsou důležitými komponenty automobilů, které dělají radost lidem po celém světě?

Mezinárodní společnost skupiny Weppler Filter GmbH, zabývající se vývojem a výrobou mikrofiltrů pro automobilový průmysl, hledá do svého týmu procesního inženýra nebo procesní inženýrku.

Náplň práce

  • vedení optimalizací výrobních projektů ve spolupráci s vedoucími týmů;
  • návrhy a implementace nápravných opatření ve výrobě;
  • trvalé zlepšování na pracovištích, podpora zavádění zlepšovacích návrhů a jejich iniciace;
  • spolupráce s jednotlivými odděleními společnosti (vedením výroby, konstrukce, úsekem řízení jakosti, projektový management, vedením společnosti) na neustálém zlepšování firemních procesů;
  • dohled nad dodržováním technologických postupů ve výrobě;
  • řešení problémů ve výrobě;
  • pravidelný reporting zavedených optimalizací;
  • komunikace se zákazníky v rámci zákaznických auditů.

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (technický směr výhodou);
  • anglický/německý jazyk na min. úrovni B2 (každodenní komunikace s mateřskou firmou v Německu);
  • praxe v automotive nebo se vstřikováním plastů;
  • uživatelská znalost MS Office;
  • samostatnost při řešení úkolů;
  • výborné komunikační a organizační schopnosti;
  • odolnost vůči stresu;
  • spolehlivost, flexibilitu a aktivní přístup.

Nabízíme

  • práci na HPP u mezinárodní firmy v Ostravě;
  • pružnou pracovní dobu, 37,5h týdenní fond pracovní doby;
  • výkonnostní prémie a docházkové prémie;
  • účast na zajímavých projektech;
  • práci v dynamickém prostředí;
  • možnost osobního rozvoje;
  • nástup možný ihned;
  • možnost využívat Cafeterii;
  • příspěvek na závodní stravování.

Nástup možný IHNED.

Své strukturované životopisy v českém jazyce zasílejte na kariera@wepplergroup.cz